Щоб вберегти свою сім’ю від усіх негараздів, ніколи не позичайте ці речі

Багато хто навіть не замислюється над тим, що за люди знаходяться навколо нього та що в них на думці. Тому, краще нікому не позичати деякі речі, особливо у Святвечір.

Не варто позичати сіль. Вона дуже часто ж предметом магічних ритуалів, в наслідок яких можна очікувати невдачі та неприємності.

Не можна позичати посуд, бо він має здатність впливати на енергетичний стан будинку. Краще позбутися тріснутого та пошкодженого посуду, щоб не притягувати погану енергетику в дім.

Одяг — це особиста річ. Всі речі зберігають енергетику власника. Взуття взагалі притягує погану енергетику. Тому, краще не обмінюватись речами, а для гостей краще мати вдома окремі капці.

Будь-які прикраси тримають у собі енергетику володаря. Не можна давати приміряти та вдягати чужі. Таким чином ви забираєте собі негаразди володаря прикрас.

Віник є у кожного вдома, але позичати його нікому не можна. Це може призвести до фінансових труднощів, незапланованих витрат та проблем на роботі.

Для хліба існує декілька причин, за яких його не можна позичати: 1) не можна позичати останній шматок, бо це призведе до злиднів;

2) не можна передавати хліб через поріг, таким чином ви віддаєте свій сімейний добробут;

3) не можна позичати після заходу сонця — до нещасть.

Після заходу сонця, на православні свята, у понеділок та неділю, на спадаючий Місяць позичати гроші не можна. Але якщо дати у борг заможній людині, то коли вона повертатиме його, ви отримаєте частинку успіху тієї особи.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!