Щоб морква довго зберігалася і не гнила, є кілька вдалих способів. Візьміть собі їх на замітку

У зимовий період, кожному необхідні вітаміни, щоб був міцним імунітет. Через це люди зберігають свіжі овочі, щоб споживати їх взимку. Морква збагачена вітамінами та корисними мікроелементами. Щоб зберегти всі ці властивості, потрібно дотримуватись певних умов її зберігання.

Зберігайте моркву у піску.

Найчастіше господині користуються саме цим способом. Це корисно тим, що морква не гниє, бо пісок бере на себе зайву вологу. Також, завдяки такому способу зберігання, морква не перемерзає. Пісок сприяє тривалому терміну зберігання овочів.

Коли збирати моркву.

Щоб морква довше зберігалася в зимовий період, найкраще зібрати її наприкінці осені. Ліпше збирати овочі, коли на вулиці тепло та сонячно. Це позбавить від додаткового очищення від забруднень та просушування.

При зборі врожаю використовують вила, які притримують моркву за бадилля. Можна скористатися й невеликою садовою лопаткою. Потрібно відібрати пошкоджені овочі та якомога швидше з’їсти їх, бо інакше вони просто згниють.Підготовка моркви на зиму.

Коли врожай зібрано, моркву слід розкласти у темному місці на суху тканину та залишити на декілька годин. Більш вологі овочі примушують протягом декількох днів. Потім слід прибрати зайвий ґрунт з плодів, розділити на дрібні та великі й прибрати бадилля.

Помістіть моркву у сухе та прохолодне місце. Ємність може бути пластиковою, дерев’яною або просто відро. Розкладіть моркву в пісок. Краще за все, щоб він був трохи вологим — це допоможе моркві залишитися соковитою.

Підготування ящиків:

— На дно покладіть плівку з отворами в ній, щоб могло надходити повітря;

— Зверху присипте піском;

— Моркву покладіть щільно одну до одної;

— Зверху засипте піском приблизно на 10 см., а потім знов покладіть моркву;

— В такий спосіб заповніть ящик до країв.Зробивши все правильно, ви збережете моркву на протязі 8 місяців. А якщо вчасно прибирати плоди, які зіпсувалися, то морква зберігатиметься до одного року.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!