Що значить коли зустріли людину з пустим відром, та до чого слід бути готовим

Існує багато прикмет, які пов’язані з пустим відром. Вони прийшли з того періоду, коли по воду потрібно було ходити до колодязя або річки. Зустріти жінку з порожніми відрами — погана прикмета, а з повними — гарна.

Навіть в будинку не повинно бути порожнього відра, інакше можна залучити бідність та труднощі в матеріальних справах. Якщо відро щойно придбано, покладіть в нього монету або невелику кількість зерна. Не несіть в дім порожню ємність.

Зустріти людину з порожнім відром — задумане безглузде. Якщо відра несе особа жіночої статі — краще не братися за цю справу.

Однак, можна нейтралізувати прикмети. Якщо назустріч йде людина з порожніми відрами, сплюньте через ліве плече, прочитайте молитву та тричі перехрестіться. Найкращим варіантом буде зміна шляху, якщо це можливо, щоб опинитися поряд з людиною, що несе порожні відра, а не навпроти неї.

Також, нейтралізувати прикмету можна показавши дулю порожнім відрам або поміняйте плани та поверніться додому.

Найнебезпечнішою прикметою вважається зустріч вдень з бабкою, що несе порожні відра. А якщо зустріти її ввечері, тоді відра заберуть всю негативну енергетику.

Зустріти особу чоловічої статі з пустими відрами означає, що слід добре подумати, тоді зможете уникнути негараздів. Якщо у відрі щось лежить — до успіху.

Якщо відро повне — це гарна прикмета. Випадково перекинути повне відро — чекайте гарних новин, впустити порожнє відро — до поганих новин.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!