Що значить, коли вперше цього року побачили лелеку, та на що слід звернути увагу

Ще здавна, наші предки вважали лелеку священним птахом, який може захистити людину від поганої енергетики та принести щастя й добробут. Тому, якщо вдалося зустрітися з цим дивовижним птахом, то це багато чого означає. І щоб правильно розтлумачити зустріч з лелекою, потрібно знати деякі прикмети, пов’язані з нею.

Якщо лелека живе на даху будинку – прикмети.

Можна часто зустріти, як лелеки в’ють гнізда на дахах будинків. І якщо на вашому будинку є гніздо лелеки, то це означає, що ви щаслива людина й на вас чекатиме сімейний добробут. Якщо на даху проживе лелека, то слід чекати на приємні життєві ситуації, які триватимуть протягом одного року. Побачивши, як лелека пролітає через двір — можете чекати на успіх та радість. Якщо приснилася лелека на будинку, то це означає все те саме, що й звичайні прикмети.

Існує, навіть, така прикмета, що лелека може вберегти будинок від удару блискавки.

Погані звістки від лелеки.

Прикмети стверджують, що лелеки приносять не тільки добрі звістки, але й погані. Тому, слід знати, яка прикмета що означає, щоб вберегти себе й будинок від горя, нещастя та страшних подій.

Якщо лелека покинула своє гніздо, але при цьому знаходиться недалеко — це може означати, що у будинку відбудуться якісь погані події. Лелека, яка покинула назавжди своє гніздо та не повертається — це може свідчити про руйнування будинка. Ця птаха може переносити своє гніздо з одного даху на інший. Такий вчинок ні до чого доброго не призведе.

Лелека, що пролітає над головою — прикмети.

Якщо побачили лелеку, що пролітає над головою, то це означає, що небесні сили допомагатимуть у складних життєвих ситуаціях. Зустрівши птаха на дорозі, можете очікувати на гарні новини, а також, можете приступити до виконання, раніше запланованих, справ.

Якщо побачили лелеку, що пролітає — очікуйте на приємну зустріч з далекими родичам або старими друзями.

Якщо птахи пролетіли над вашим будинком — очікуйте на довгоочікуваних гостей, які принесуть радісні звістки.

Якщо лелека — це перший птах, якого побачили в небі цього року, то краще піти у його бік.

Знайшовши перо лелеки, відразу віднесіть його додому та зберігайте в якості талісмана, бо воно притягне у будинок гарну енергетику, щастя та гармонію.

Прикмети, пов’язані із заміжжям.

Незаміжня дівчина, побачивши лелеку, зможе вийти заміж у тому ж році. Якщо ж ви жодного разу не бачили птахів, то можете їх вишити на тканині або намалювати на папері. Так швидше знайдете свою другу половинку. Якщо ви заміжня жінка, то вишивка допоможе покращити взаємовідносини з чоловіком.

Також, пам’ятайте, що фігурки лелек дарувати або зберігати у себе в будинку не можна, бо вони можуть притягнути нещастя та труднощі у взаємовідносинах.

Прикмети, пов’язані з погодою та дітьми.

Лелека, яка пролетіла над одним будинком, може віщувати, що скоро у ньому з’явиться дитина. Від цієї прикмети пішов міф про те, що лелека приносить дітей.

Дівчина, яка не має дітей, зустрівши лелеку на дорозі, може очікувати на вагітність та народження дитини. Бездітна пара може загадати бажання під час польоту лелеки над їхнім будинком й воно, обов’язково, збудеться.

Якщо птаха кружляє над власним гніздом — очікуйте через кілька днів сильний вітер. А якщо вона відлетіла аж до настання Спаса — зима буде безсніжною та теплою.

Якщо лелека сидить та не рухається або часто знаходиться поруч з водою — очікуйте в найближчі дні на сильну зливу.

Всі ці прикмети, пов’язані з лелекою, досі актуальні й мають велику популярність серед людей.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!