Що значить коли сорока прилетіла до вашого дому. Головні прикмети та заборони

Сорока – це розумна чорно-біла пташка, яка може запам’ятовувати людське обличчя та наслідувати мову. Її часто можна зустріти на подвір’ї, в парку, сквері, на площі та інших багатолюдних місцях, де є чим поживитись. А ще сорока любить яскраві та блискучі предмети, які вона зазвичай краде у людей.

З сороками пов’язано багато прикмет та забобон, які тлумачаться по-різному в залежності від кількості й поведінки птахів.

Пропонуємо дізнатися про найпоширеніші прикмети, пов’язані з сороками та як потрібно себе вести з цим птахом, щоб відвести біду й залучити щастя.

Прикмети та забобони про сороку.

  1. Сорока сіла на дах або вікно. У цьому випадку, варто чекати на гарні новини або неочікуваний візит гостей. Також, це означає, що у вашій родині настане спокій та добробут.
  2. Сорока пролітає вулицею або над вашим будинком. Згідно народним повір’ям – це дуже поганий знак, який віщує хвороби, горе або смерть. Щоб вберегти себе від цих негараздів, побачивши пролітаючи сороку, потрібно перехреститися або зняти головний убір.
  3. Зграя сорок. За прикметою побачити багато сорок – це не дуже гарний знак, який може віщувати неприємні звістки, сварки або плітки.
  4. Одна чи дві сороки. Згідно прикметі, побачити на подвір’ї одну або дві сороки – це й добрий, й поганий знак, залежно від вашого настрою. Якщо у гарному та піднесеному настрої – варто очікувати успіх, нове кохання або весілля. Якщо у поганому та песимістичному настрої – вас можуть спіткати розпач, розлука, сльози або самотність.

Сорока — символ комунікабельності та мудрості. Від вашого ставлення до неї, вона може принести вам як горе, так й радість. Тому, варто поважати цю птаху, дякувати їй за відвідування й ні в якому разі не проганяти та нічого не кидати в неї. І тоді, вона вам віддячить добрими життєвими посиланнями та подарунками.

 

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!