Що значить, коли розбилося дзеркало. Головні прикмети, про які має знати кожна господиня

Існує безліч прикмет, пов’язаних з дзеркалом. Одні прикмети стверджують, що розбите дзеркало — це до горя, інші — до щастя.

Пропонуємо дізнатися, що насправді означає розбите дзеркало й що з ним потім робити.

Розбите дзеркало — прикмети.

Дзеркало — це надзвичайно тендітний предмет, який можна розбити по необережності.

Є прикмета: розбити дзеркало – до біди. Однак, це зовсім не однозначне поняття. Для початку слід перерахувати уламки дзеркала. Якщо вийшло непарне число, тоді слід очікувати на неприємності, якщо парне — все обійдеться.

Також, у народі говорять, що якщо число уламків вийшло непарне, то найближчим часом відбудеться весілля, а якщо парне — людина може втратити рідних або близьких знайомих.

Чому заборонено дивитися в розбите дзеркало.

Дивитися в розбите дзеркало не можна, бо воно є енергетичним предметом, який відображає двійника людини. Якщо проігнорувати це й подивитися — можна очікувати на погіршення самопочуття й появу невеликих проблем.

Дзеркало впало чи тріснуло, проте не розбилося — прикмети.

Дзеркало накопичує в собі як погану, так й хорошу енергетику. Однак, якщо на дзеркалі є тріщини — в нього дивитися не варто. Справа в тому, що тріщина вважається порталом, через який виходить вся негативна енергія, тому є ризик отримати її. У більшості випадків, це стосується старовинних дзеркал.

Що робити з розбитим дзеркало.

Розбите дзеркало потрібно обережно прибрати: великі уламки зібрати вручну, а маленькі залишки підмести мокрим віником. Під час прибирання, розмовляти не можна. Потім, ці уламки слід загорнути в темну або чорну тканину, викинути у відро із сміттям й швидко винести його подалі від дому. Тріснуте дзеркало, також, потрібно загорнути в тканину та якнайшвидше викинути його у сміттєвий бак.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!