Що заможні люди носять завжди з собою у кишені, щоб водилися гроші

Наші пращури робили талісмани на притягнення грошей. Також, існує багато прикмет, що допоможуть залучити здоров’я, усіх та гроші. Покладіть в кишеню одну річ та носіть з собою щодня.

Гілочка горіхового дерева.

Цей талісман залучає гроші. Зламайте з дерева невелику гілочку та носіть з собою в лівій кишені. Вона залучатиме успіх та гроші. Обов’язково, візьміть з собою талісман перед важливою справою.

Просо чи рис.

Крупа є символом багатства. Раніше пшоно та рис знайти було важко. Тому, ця крупа найбільше підходить для виготовлення талісмана на гроші. Покладіть крупу в тканинний мішечок та носіть з собою в правій кишені куртки. Мішечок потрібно зав’язати щільно, щоб крупа не розсипалася. Інакше це призведе до безгрошів’я.

Замовлені монети.

Під час повного Місяця проведіть обряд з декількома монетами різного номіналу. Візьміть їх до рук та подзвеніть ними біля вікна. Таким чином можна залучити достаток. Покладіть монети в ліву кишеню та носіть з собою. Витягувати їх не можна.

Погнута монета.

Такий талісман не буде залучати гроші, але запобігатиме їх витіканню. У кожної людини є власна грошова енергетика, яка з часом виснажується. Щоб такого не сталося, потрібно носити в лівій кишені погнуту монету. Вона залучає успіх та захищає від негараздів.

Листочок грошового дерева.

Грошове дерево залучає достаток в будинок. Зірвіть один листочок та носіть з собою в правій кишені. Талісман залучатиме гроші.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!