Більшість людей шанобливо ставляться до традицій та ходять в храм, щоб помолитися, освятити їжу й себе у Великдень. Більшість господинь готуються до Пасхи самостійно, не купуючи нічого в магазині готового. Після церкви вживають в їжу спочатку освячені продукти. В цей день родина збирається за одним столом, щоб провести час разом. Залишки їжі не можна викидати, особливо яєчну шкаралупу.
Червоні яйця є символом жертви за всіх людей, яку приніс Ісус Христос. Освячену їжу не викидають в смітник, бо вона змішається з гниллю та пліснявою. Священнослужителі благословляють нову їжу після Великого посту, освячуючи її. Однак, продукти не стають святими та їх можна утилізувати, але дотримуючись певних правил.
Священнослужителі пропонують два способи, які допоможуть правильно позбутися яєчної шкаралупи. Наприклад, можна віднести її в ліс та закопати. Якщо такої можливості немає, можна закопати її в горщику для рослин в подрібненому вигляді. Також, шкаралупу можна спалити у вогні.
Якщо на шкаралупі були зображені Ісус Христос або Пресвята Богородиця, її не викидають. Краще віднести в церкву, де священнослужителі зможуть правильно її утилізувати. В крайньому випадку її спалюють, а попіл закопують в землю.