Що робити з годинником який зупинився, та чому його не можна тримати в домі

Годинник, який зупинився, притягує негативну енергетику. Однак, ситуацію можна виправити та уникнути негараздів.

З годинниками пов’язано багато прикмет та забобонів. Практична річ, яка допомагає планувати день, стала містичною. За повір’ям, годинник тісно пов’язаний з оселею, де знаходиться чи з людиною, яка його носить. Зміни в роботі годинника вказують на важливі речі, які скоро можуть статися та вплинуть на будинок чи власника. Також, з годинниками пов’язують гарні прикмети.

Годинник зупинився.

Якщо настінний годинник зупинився — це погана прикмета. Щоб зрозуміти, що чекає, потрібно звернути увагу на його місцезнаходження. Якщо вони висять в коридорі — до пограбування. На кухні — до фінансових чи інших негараздів. В спальній кімнаті — до сімейних проблем.

Зупинився ручний годинник, зверніть увагу на своє місцезнаходження в той момент. Вдома — до небезпеки в дорозі, тому краще відкласти подорож. Також, годинник зупиняється, якщо людина неправильно розпоряджається своїм часом — витрачає його на зайві справи або стосунки, обрала неправильний шлях. Тому, варто переглянути та переосмислити життя.

Пішов годинник, що стояв.

Якщо годинник зупинився, а через якийсь час знов пішов, це означає, що Вам вдалося уникнути негараздів або страшної події.

Не можна тримати довго в будинку годинник, що зупинився. В цьому немає сенсу, бо він не принесе користі. Однак, раніше вірили, що такий годинник залучає неприємності. Тому, віднесіть його до майстра або замініть батарейку. Якщо годинник полагодити неможливо, тоді просто позбудьтеся від предмета.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!