Що робити, якщо фарш на котлети дуже рідкий. Є швидкий спосіб виправити це

Дуже часто, коли господині купують магазинний фарш, він виявляється якийсь рідкий та навіть розтікається. Однак, не поспішайте його викидати, бо густоту фаршу можна ще повернути за допомогою деяких продуктів.

Ще здавна, наші бабусі додавали до рідкого фаршу хлібну м’якоть для більш густої консистенції. Однак, це не дуже вдалий варіант, бо через велику кількість хліба, смажені котлети виходять занадто жорсткими, а м’яса зовсім не відчувається, тільки запах.

Тому, радимо звернути увагу на інші продукти, які допоможуть загустити фарш, при цьому не вплинуть на смак готових котлет.

Крупа манна.

Манка ідеально поглинає вологу, тому її можна додавати до рідкого фаршу, достатньо 2 ст. л. Потім, необхідно все перемішати й залишити на годину для повного набухання.

Панірувальні сухарі.

Сухарі так само добре поглинають в себе вологу, тільки більш швидше, ніж манка. Додавати їх у фарш потрібно небагато, щоб хліб не зіпсував смак м’яса.

Картопляний крохмаль.

Крохмаль виступає в ролі сорбенту, який поглинає зайву вологу. Його необхідно додавати до фаршу у співвідношенні на 1 кг. фаршу 2 ст. л. крохмалю. Завдяки йому, фарш швидко стане густим, а смак котлет залишиться незмінним.

Картопля чи рис.

Ці продукти, також, мають у своєму складі безліч крохмалю. Перед додаванням у фарш, їх необхідно зварити, а картоплю ще й потовкти до стану пюре.

Швидке відбивання.

Якщо інтенсивно відбивати фарш протягом 10 хвилин, існуюча рідина вбереться в м’ясні волокна. Однак, цей спосіб підійде для не сильно рідкого фаршу.

Охолодження фаршу.

Рідкий фарш ще можна покласти в холодильник, додавши до нього трохи солодковершкового масла чи сала, так він краще загусне.Віджимання за допомогою марлі.

Над каструлею потрібно розправити марлю, покласти туди фарш, щільно зав’язати й віджати. А ще, можна помістити фарш в друшляк на 30 хвилин, за цей час надлишок води повністю стече.

Можете сміливо користуватися цими варіантами, бо вони дійсно працюють. Якщо слідувати правильному співвідношенні інгредієнтів, тоді вийде ідеальний фарш для приготування смачних котлет.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!