Що робити, коли взуття стало натирати. Є прості та ефективні методи, які допоможуть виправити ситуацію

Зазвичай, натирає ноги тільки що куплене взуття, але інколи починає терти й улюблене, яке носимо вже не один сезон. Причин такого явища може бути багато. Тому, пропонуємо декілька порад на цю тему.

Молоток.

Це всім відомий метод, але взуття має бути шкіряне. Для цього туфлю покладіть тією частиною, що натирає на місце з рівною поверхнею, зверху покладіть шматок тканини та стукніть кілька разів молотком по ній.

Чайник.

Використовують такий метод тільки для взуття з замшу. Закип’ятіть воду в чайнику, з носика повинен виходити пар. Проблемне взуття потримайте хвилину над парою.

Слідки з капрону.

Придбайте в крамниці слідки з капрону. Щоб не натирати ноги в закритому взутті, вдягніть такі слідки.

Вкладки з силікону.

Силіконові вкладки можна придбати у взуттєвому магазині чи звичайній аптеці. Їх поверхня вкрита липким шаром, за допомогою якого вкладка добре тримається у середині взуття.Віск.

Потріть кілька разів восковою чи парафіновою свічкою проблемне місце у взутті. Віск пом’якшить дію взуття на шкіру стопи.

Вазелін.

Свіжі мозолі змастіть декілька разів на день вазеліном, щоб зменшити натирання та прискорити загоєння ран.

Щоденна прокладка.

Щоб пом’якшити устілки у взутті, приклейте на них звичайні щоденні гігієнічні прокладки. Вони захистять від натирання, а старі мозолі не будуть пошкоджуватися та швидко заживуть.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!