Що потрібно зробити, щоб телефон швидко не розряджався. Дієвий спосіб

Телефон — це просто засіб зв’язку. Більшість людей проводять з цим гаджетом в руках цілий день. Саме тому батарея швидко зношується та заряджати її необхідно частіше. Щоб збільшити термін роботи акумулятора, дотримуйтесь певних правил.

В телефоні кожного користувача можна знайти багато різних додатків. Більшість з них працюють в фоновому режимі, навіть якщо телефоном не користуються. Налаштуйте запуск додатків за потреби. Регулярно перевіряйте телефон та видаляйте непотрібні додатки.

Щоб телефон не так швидко розряджався, зменшіть рівень яскравості екрана. Оберіть опцію регуляції яскравості екрана, залежно від освітлення. Це не лише заощаджує заряд батареї, а й зберігає зір.

Ввімкнена функція GPS забирає заряд акумулятора. Якщо в ній немає необхідності, вимкніть її. Зайві звуки та вібрації, також, негативно позначаються на заряді. Вимкніть звук клавіатури та зайвих повідомлень від додатків.

Стежте, щоб акумулятор не розряджався повністю, але при цьому не потрібно заряджати його до 100%. Саме тому не варто залишати смартфон на зарядці на всю ніч. Заряджайте телефон лише до 80%, щоб акумулятор служив довше. Також, стежте за температурою, бо спека та мороз негативно впливають на роботу батареї. Не можна допускати перегрівання та переохолодження пристрою.

Для зарядки використовуйте тільки оригінальний зарядний пристрій, який повністю адаптований до смартфона. Інші зарядні пристрої скорочують термін служби акумулятора.

Не використовуйте телефон під час зарядки. Також, раз на 7 днів перезавантажуйте пристрій та давайте йому відпочивати. Таким чином можна підвищити термін служби акумулятора.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!