Що потрібно зробити, щоб петунії буйно квітнули до пізньої осені. Дієві поради

Настало тепло й прийшов час подумати про прикрашання клумб та підвіконня петуніями. Ці чудові та гарні квіти радують людей протягом літа. Ця квітка любить гарний догляд. Розповімо вам, як правильно вирощувати та доглядати за красунями.

  1. Оберіть горщик.

Візьміть горщик об’ємом 5 літрів на 1 квітку.

  1. Ґрунт.

Змішайте гній, торф та землю у співвідношенні 1:2:3 та трохи золи.

  1. Підгодівля.

Першу підгодівлю проведіть при появі 3 листків азотними добривами. На відро води розчиніть по 10 грамів аміачної селітри та азофоски або нітроамофоски. На 1 квітку використовують 500 мл. добрива. Повторіть підживлення через 7 днів. Через 3 доби після висадки у ґрунт, внесіть комплексне добриво. А через тиждень розчиніть у 1000 мл. води чайну ложку калієвої селітри та полийте квіти. Через деякий час на відро води додайте столову ложку моно фосфату калію та полийте квітки під корінь. Через 5 днів у відрі води розчиніть столову ложку моно фосфату та три столові ложки сечовини. Перед бутонізацією підгодуйте азотними, комплексними добривами. Якщо ви помітили пожовтіння, проведіть обробку мідним купоросом. На 1000 мл. води розчиніть 4 гр. лимонної кислоти та 2,5 гр. залізного купоросу. Проведіть обприскування та внесіть суміш під корінь. Дорослі квіти підживлюють кожні 5 днів, але чергуйте кореневу та позакореневу підгодівлю.

  1. Зволоження.

При спекотній погоді поливайте квіти через день. Вода повинна бути теплою та відстояною. Поливайте квіти ввечері або рано вранці.

  1. Догляд за квітками.

Якщо квітки доцвіли, їх потрібно прибирати. Коли утворюються коробочки з насінням, квітка виснажується. Прибравши квітки – виростають нові.

Не забудьте про прищеплення, його роблять над третім листочком, тоді квітка формується кущем. За пару місяців ви отримаєте гарний кущ петунії.

Бажаємо успіхів!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!