Що означає, коли кішка перешла перед вами дорогу, та на що слід звернути увагу

Йдучи по вулиці, люди часто зустрічають різних за кольором котів — чорних, білих, рудих, сірих смугастих, триколірних, а інколи вони перебігають нам дорогу. Насправді, існує безліч народних прикмет, пов’язаних з котами, а особливо з їхніми окрасами, які потрібно вміти правильно розшифрувати. Тому, слід звертати увагу на колір хутра кішки, що перейшла вам дорогу — це допоможе дізнатися про майбутні події.

Сіра кішка.

Кішка сірого кольору — вісник фінансових змін в кращий бік. Тому, зустрівши таку тварину, їй слід віддячити та приголубити. Ні в якому разі, поводитися з нею грубо не можна, бо це може призвести до проблем зі здоров’ям. Щоб позбутися негативних наслідків, тварину потрібно прихистити або знайти для неї новий будинок.

Руда кішка.

За прикметою, кішка яскравого рудого окрасу, що пробігає перед людиною, обіцяє їй приємні події. Тому, ображати та проганяти кішку не варто, інакше не уникнути проблем в особистому житті.

Руда кішка, яка перебігає дорогу перед машиною — це до неприємностей.

Біла кішка.

За повір’ям, біла кішка обіцяє успіх, нові знайомства та завершення життєвих труднощів. Якщо біла кішка перебігає дорогу вдень, то можна загадати бажання й воно обов’язково здійсниться. А от побачивши білу красуню вночі, краще її оминати, бо у темний час доби вона забирає везіння.

Строката триколірна кішка.

Якщо різнокольорова кішка перебігає дорогу, то це означає, що на людину чекає щастя та везіння протягом усього тижня. Також, кішка обіцяє бездітним парам швидке народження дитини, а сім’ям, які мають дітей — гарні новини про їхні досягнення. Біла красуня, перебігаючи дорогу незаміжнім дівчатам або нежонатим хлопцям, обіцяє їм швидку зустріч з другою половинкою.

Приголубивши й обійнявши триколірну кішку, вона забере на себе всі негаразди. А якщо прихистити її у себе вдома, отримаєте янгола-охоронця, який оберігатиме від усякої нечисті та зурочення.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!