Секрети замочування гороху, щоб швидко зварився та був м’яких

важливих кислот, вітамінів та мінеральних речовин: B, B2, PP, A й С. Цей недорогий та поживний продукт можна додавати в супи, салати, каші та навіть, пироги. Горох має бути в раціоні кожної людини, яка стежить за своїм здоров’ям та фігурою.

Часто, господині не хочуть готувати страви з гороху через те, що його потрібно довго варити. Все тому, що вони не знають як пришвидшити цей процес.

Насправді, все дуже просто. Перед тим, як варити горох, його потрібно заздалегідь замочити. Це допоможе зекономити час на приготування.

Замочувати горох потрібно правильно. Для цього, його слід насипати в ємність, залити холодною водою та залишити на всю ніч для набрякання. Горох має пробути у воді не менше 5 годин. Після цього, горошини набрякнуть й це означатиме, що він готовий до приготування страви.

Якщо не вийшло заздалегідь замочити горох, тоді варто його залити окропом й залишити хоча б на 2 години. Після, його можна варити. А от, колотий горох в приготуванні набагато простіший. Він швидше насичується водою, тим самим скорочується час на замочування. Для набухання, його достатньо замочити лише на 30 хвилин.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!