Самі дієві засоби, які допоможуть відчистити шви між кахельною плиткою у ванній

Цвіль буквально впилася у шви між кахельною плиткою в ванній, її вивести дуже складно, але існують кілька засобів по її видаленню.

Виною такого явища є висока вологість та відсутність якісної вентиляції в приміщенні. Тому, їх потрібно якнайшвидше усунути, а з грибком допоможуть впоратися два дієві засоби.

Засіб №1. Це досить відомий засіб й на допомогу прийде звичайна білизна та розчин мила. Розчин хлору, який міститься в білизні добре впорається з цвіллю, а розчин мила допомагає йому добре триматися на кахлі, не випаруватися та ефективно працювати. Для цього змочіть кухонну губку в білизні до якої додайте краплю розчину мила, нанесіть на шви чи ушкоджені поверхні, добре потріть та залиште на декілька годин. Роботи проводьте в засобах особистого захисту. Цей метод не зовсім досконалий й він може усунути лише невеликі забруднення, а більш «глибокі» та застарілі залишаться. Тому, скористайтеся іншим, альтернативним засобом.Засіб №2. Доместос та ватяний диск.

Змочіть ватяний диск Доместосом, прикладіть до швів та інших забруднень. В куточках й на стиках прикрийте їх поліетиленовою плівкою, закріпіть пластиром чи клейкою стрічкою та залиште так на 1-2 години. Невеликі цятки відітріть вже через 30 хвилин. Великі через 2 години, а дуже застарілі плями за два підходи.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!