Розчин, який виведе будь-які плями з вашого дивану. І не потрібно давати в хімчистку

В побутовому житті людей скрізь оточують повітряні потоки пилу, пару й жиру, які змішуючись між собою можуть осідати на поверхні наших меблів та в’їдатися в їх оббивку.

М’який диван, що зазвичай стоїть у нашій вітальні – є незамінним предметом інтер’єру та центром тяжіння мешканців квартири. За все життя він чи інші м’які меблі, вкриваються різними плямами від чорнила, напоїв, жиру, сечі та іншого. Щоб впоратися з будь-якими плямами, можна скористатися професійною хімчисткою, але вона досить дорога й не кожному по кишені. У домознавстві є багатий досвід застосування доступних способів освіжити меблі та видалити забруднення. Скористайтеся кількома універсальними способами, щоб почистити диван підручними та безпечними засобами, які має кожен у своїй оселі.

  • Кам’яна сіль виступає потужним адсорбентом, який добре вбирає різноманітні рідини та жири;
  • Сода розчинена у воді допомагає позбутися різноманітних забруднень, особливо застарілих;
  • Мило добре прибирає бруд та освіжає колір оббивки;
  • Фейрі або інший засіб для миття посуду допоможе позбутися майже всіх плям;
  • Шампунь для миття волосся – гарно виводить різні плями та не залишає після себе слідів.
Позбавитися свіжих плям можна за допомогою води з милом. Присипте відразу жирну пляму сіллю чи крохмалем, залиште її на кілька хвилин, а після просто струсіть з поверхні. Або візьміть в однакових пропорціях мінеральну воду, оцет, рідке мило та перемішайте все між собою. Налийте в пляшку з розпилювачем та нанесіть на жирну пляму. Після протріть щіткою для меблів, залиште на кілька хвилин та змийте за допомогою вологої ганчірки. Після просушіть це місце за допомогою фена чи вентилятора.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!