Розчин, який прожене з городу усіх шкідників та хвороби. Секрети досвідчених городників

Нашатирний спирт або розчин аміаку використовують в якості підживлення та для захисту рослин від шкідників. Аміак містить азот, а запах нашатирного спирту відлякує комах від рослин. Тому, він допоможе досягти бажаного результату без використання отрутохімікатів.

Під час використання нашатирного спирту, обов’язково, одягайте окуляри та маску, щоб захистити обличчя та шкіру.

Для цибулі нашатирний спирт стане гарним підживленням та захистом від цибульної мухи. Перед посадкою сіянку замочіть на 5-6 годин в аміачному розчині – 1 ст. л. аміаку на 5 літрів води. Під час нарощування пір’я, полийте цибулю нашатирним спиртом – на 10 літрів води додайте 2 ст. л. розчину аміаку. Аромат відлякує шкідників, а розчин надає рослинам необхідний компонент – азот. Підживлення використовується в травні та червні. Рекомендовано проводити полив часнику та цибулі на початку літа, якщо листя жовтіє.

Для моркви нашатирний спирт теж є гарною підгодівлею та захищає від морквяної мухи. Розведіть 2 ст. л. 10% аміаку в 10 літрах води та поливайте цим розчином рослини кожні 10-14 днів протягом всього літа.

Обприскайте огірки нашатирним спиртом, щоб оздоровити їх та підвищити врожайність. Розведіть 1 ст. л. аміаку в 10 літрах води та проведіть полив по листку. Таким чином можна позбавити рослини від шкідників та їх личинок – тлі, білокрилки, павутинного кліща, трипсів. Також, така підгодівля насичує огірки азотом. Проводьте обробку при перших ознаках пожовтіння листя.

Капусті, також, буде корисним підживлення з нашатирного спирту. Обробка захистить від метеликів, гусениць, слимаків та блішок. Розведіть 2 ст. л. 10% аміаку, додайте трохи господарського мила та полийте по листку, щоб на них не було дірок та качани були міцними й здоровими.

Щоб збільшити врожай полуниці та захистити її від шкідників, що харчуються корінням, листям та ягодами, можна використовувати нашатирний спирт. Розведіть 2 ст. л. аміаку в 10 літрах води, проведіть полив по листку, щоб прибрати з ґрунту шкідників, слимаків, довгоносиків, з’явиться нове листя та квітконоси. Полив здійснюється ранньою весною, коли тільки починає рости листя, перед цвітінням та перед початком збору врожаю.

Для пишного цвітіння поливайте квіти нашатирним спиртом кожні 14 днів. Таке підживлення підійде для лілій, кліматисів та герані. На 10 літрів води додайте 2 ст. л. аміаку. Під кожну рослину влийте по 1 літру розчину.

Різкий запах аміаку відлякує ведмедку. Потрібно знайти місце, де живе шкідник та полити його розчином аміаку – 2 ст. л. на 10 літрів води. Таким чином вони залишать місце, а рослини будуть цілими.

Також, розчин аміаку очистить рослини від попелиці. На 10 літрів води додайте 40-50 мл аміаку та трохи господарського мила. Занурте в розчин верхівки пагонів, заражені попелицею або ретельно обприскайте листя з обох боків.

Ще засіб корисний в боротьбі проти мурах. Залийте місця збору комах розчином з аміаку – 50 мл на 10 літрів води. Якщо мурахи живуть в коренях, тоді полийте рослини слабким розчином аміаку – на 10 літрів води 10 мл аміаку.

Щоб захистити розсаду від проволочника, одразу після висадки рослин в ґрунт, поливайте лунки водою з аміаком – 1 ст. л. на 10 літрів води.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!