Рослини, біля яких не можна садити малину, бо врожаю точно не буде

Малина — це культурна рослина, яка при правильному догляді порадує садівника смачним та рясним врожаєм ягід. Однак, добробут врожаю залежить не тільки від правильної організації догляду, бо ще на етапі посадки саджанця важливо вибрати найбільш сприятливе для чагарнику місце з максимально комфортними сусідами. Інакше, можна не отримати врожаю.

Рослини, біля яких не можна садити малину.

  1. Слива, вишня, персик, калина, береза, ірга, хвойники.

Висаджувати малину біля цих рослин не можна, бо вони вважаються любителями води, які постійно висушують землю. Якщо малина буде рости у такому середовищі, можна отримати занадто дрібні та кислі ягоди.

  1. Суниця, полуниця, лохина.

У цих видів коріння розташоване на одному рівні по відношенню до поверхні ґрунту, тому конкуренція між ними за поживні речовини та воду стає величезною. Також, ці культури мають схожого шкідника — довгоносика, який небезпечний для них всіх. І якщо посадити малинник біля цих рослин, всі вони будуть атаковані однаковими шкідниками та хворобами.

  1. Обліпиха, виноград, жасмин.

Ці рослини зневоднюють малину, в результаті чого, ягоди стають кислими та дрібними. Культурам доведеться постійно змагатися між собою. Одним не вистачатиме поживних речовин, іншим — вологи.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!