Профілактика пральної машинки: чистимо від накипу та плісняви. Ось як правильно це робити

Щоб не допустити поломки пральної машини, слід проводити регулярне чищення від накипу та інших поширених проблем. З часом із пральної машини може йти неприємний аромат. Прилад потребує регулярного догляду та чистки. Тому, слід робити профілактичні чищення, щоб запобігти появі серйозних проблем. Однак, просто протерти поверхні машинки ганчіркою з миючим засобом недостатньо.

Найголовніше дотримуватися правил, які допоможуть запобігти появі забруднень, накипу та неприємного аромату.

Насамперед, потрібно стежити за кількістю миючих засобів, які використовуються для прання, не зловживайте ними. Якщо використовувати більшу кількість порошку, ніж слід, його залишки почнуть накопичуватися всередині приладу.

При сильних забрудненнях на речах, краще спробувати видалити їх до прання в машинці, щоб бруд не залишався всередині приладу. Користуйтеся спеціальними засобами захисту від накипу.

Після кожного прання не закривайте дверцята пральної машини, щоб волога випаровувалася. Якщо прилад не буде сохнути, як потрібно, всередині почне утворюватися грибок.

Профілактичне чищення.

Існує багато домашніх засобів, які допоможуть очистити пральну машину від несерйозних забруднень. Для цього слід проводити профілактичну чистку. Потрібно поставити приладдя на цикл прання з додаванням засобу, але без речей.

Оцет та сода.

Візьміть ¼ склянки соди, розчиніть в такій самій кількості води та залийте в лоток для миючих засобів. В барабан залийте 2 склянки 9% оцту. Потім поставте на найдовший по часу цикл прання та встановіть найвищу температуру.

Лимонна кислота.

Знадобиться 1-6 упаковки лимонної кислоти, обирайте самостійно, залежно від розміру пральної машини та серйозності забруднення. Поставте на найдовший режим прання та найвищу температуру.

Відбілювач.

Налийте в барабан 1 літр відбілювачу та поставте на найдовший цикл прання й найвищу температуру. Перед режимом полоскання, поставте машинку на паузу та залиште на годину, потім відновіть цикл. Після завершення, поставте прилад на швидке прання при температурі 30 градусів, щоб змити залишки засобу.

Якщо час від часу робити профілактичне чищення машинки, можна уникнути серйозних проблем, позбутися накипу та неприємного запаху. Однак, вищенаведені засоби чищення підійдуть при нескладних забрудненнях. Іноді слід робити повне чищення лотку, гумки, барабану, ТЕНу, фільтру зливного насоса та зливного шланга.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!