Правила носіння шпильки: де чіпляти та від чого захищає

З давніх часів, шпильку використовували не тільки в якості корисного предмета для ремонту речей, але й в якості сильного оберега, який захищає від псування та пристріту. Для того, шпилька насправді захищала свого власника, потрібно знати як правильно її носити.

Правила носіння шпильки.

  1. Шпильку ніхто не повинен бачити. Її потрібно закріплювати з виворітної сторони будь-якого одягу, наприклад, з низу брюк або сукні. А ось чіпляти шпильку зсередини сорочки чи кофти потрібно з боку серця. Отже, чим непомітнішою буде шпилька, тим краще вона відбиватиме погану та чорну енергетику.
  2. Закріплювати шпильку необхідно головкою вниз. Це пояснюється тим, що вся недобра енергія зможе піти в землю. А якщо закріпити шпильку головкою вгору, то вона притягатиме весь негатив, погані погляди та слова.
  3. Закріплювати потрібно тільки нову шпильку або добре очищену від старої енергії. Для цього, слід запалити свічку та промовити магічну замовину. Після, шпильку потрібно закріпити на виворітну сторону одягу та носити до тих пір, поки вона не відкриється або не впаде. Це означатиме, що «захисниця» виконала свою місію й потрібно придбати новий оберіг.

Важлива порада: потрібно завжди носити шпильку з собою й вірити в її силу, тоді вона зможе захистити вас від злих поглядів, поганих слів та пристріту.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!