Посадка огірків у відкритий ґрунт: головний секрет багатого врожаю

Городники проводять підготовчі роботи з осені — додають добрива в ґрунт. Однак, не кожен дотримується цього правила через нестачу часу, сил та можливостей. Тому, роботу можна перенести на весняний період. Тоді можна буде сіяти насіння огірків та виростити смачний врожай.

Підготовка починається за 14 днів до посіву. Спочатку приберіть 30 см верхнього шару ґрунту. Покладіть минулорічну траву або солому. Внесіть трохи аміачної селітри та потім засипте все землею. Це добриво підійде для закладання в лунки, але замість селітри додайте сірчанокислий калій.

Існує інший спосіб, який частіше використовують восени, але можна й навесні за місяць до посадки рослин. Висаджувати огірки на минуле місце можна лише через 3-4 роки, тому обирайте іншу ділянку.

Перекопайте ґрунт на 25 см завглибшки. Додайте добрива — 8 кг гною на 1 м. кв. та 10-20 грамів суміші калію й фосфору. Для кислого ґрунту знадобиться 600 грамів попелу на 1 м. кв. та 1-1,5 кг біогумусу. Накрийте ділянку плівкою, періодично розпушуйте ґрунт та прибирайте бур’яни. Найкращі попередники огірків — капуста, горох та помідори.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!