Підживлення помідорів у липні. Використовуйте це добриво, щоб гарно росли та швидко достигали

В липні починається збір врожаю томатів. Однак, щоб отримати щедрий врожай, потрібно поливати їх навіть в липні та вносити підживлення.

Пасинкування.

Періодично видаляйте з кущів зайве листя та пасинки, щоб всі сили йшли на плоди. Для цього слід прибирати нові пасинки нижнє та пожовкле листя й масивні листки, що знаходяться біля плодів.

Підгортання.

Ця процедура проводиться для зміцнення рослин. Коли ґрунт осідає, підгортайте землю на стебла 15-20 см.

Полив та розпушування ґрунту.

Помідорам підійде крапельний полив. Його можна зробити зі звичайних пластикових пляшок. Також, можна поливати кущі під корінь 1-2 рази на 7 днів по 4-5 літрів на один кущ. При мульчуванні ґрунту волога випаровується повільніше, тому полив слід проводити рідше.

Також, варто пам’ятати про розпушування ґрунту під кущами раз на 7 днів, щоб до коріння надходило повітря.

Обприскування.

Під час цвітіння та плодоношення помідори потребують захисту від шкідників й хвороб, але без використання отрутохімікатів. Краще приготуйте розчин з молочної сироватки. Завдяки цьому на листі утворюється тонка плівка, що захищає від розмноження мікроорганізмів. Для приготування розчину візьміть 1 літр сироватки та 3 літри води. Обробка проводиться раз на 10 днів. Після дощу проведіть повторну обробку, бо розчин може змитися. В третій декаді липня помідори потребують захисту від фітофтори, тому обприскайте їх 1% розчином бордоської рідини. Якщо на рослині є декілька пошкоджених листків, видаліть їх та спаліть. Від капустянки допоможе регулярний огляд кущів, а також, приманки поряд з ними.

Підгодівля.

Підживлення слід проводити щойно з’являться перші плоди, а також, після, щоб кущі й надалі давали гарний врожай. Щоб приготувати корисний розчин, знадобиться 2 літри сироватки, 10 літрів води, 2 ст. л. деревного попелу та 10 крапель йоду. На один кущ потрібно 0,5 літра розчину. Полив здійснюється під корінь.

Щоб привабити бджіл та запилюючих комах до томатів, потрібно посадити поряд рослини-медоноси. Також, можна провести обприскування квітів сиропом на основі цукру. Для цього на 1 літр води додайте 1 ст. л. цукру.

Не забувайте регулярно прибирати плоди з кущів, по мірі їх дозрівання, щоб вони продовжували формувати нові зав’язі.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!