Тепер ви зберете набагато більше огірків завдяки таким підгодівлям.
Коренева підгодівля:
- Пташиний послід. Він містить майже всі корисні елементи, які потрібні рослині. Заповніть діжку на половину пташиним послідом та залийте водою. Настоюйте добриво 36 годин. Поливайте рослини розчинивши добриво з водою у співвідношення 1 до 10. На одне насадження використовуйте 1000 мл. розведеного добрива. Перед використанням гарно полийте грядки.
- Розсипте між рядами золу. Або у відрі води розчиніть 100 гр. золи та полийте насадження.
- Розкладіть між рядами насаджень бадилля, воно буде перегнивати та утворювати перегній або компост.
- Тваринний гній. Готується добриво, так само як добриво з пташиного посліду. Але розчиняють 2000 мл. на 10 л. води.
- 100 мл. молока розчиніть з 200 мл. води. Коли на огірках виросте кілька листочків раз на 2 тижні поливайте огірки цим добривом.
- У відрі води розчиніть 100 гр. дріжджів. Настоюйте 24 години, а потім полийте насадження.
- У діжку насипте траву та бур’яни, залийте водою та залишіть бродити тиждень. Використовуйте проціджений, розведений розчин з водою у пропорціях 5 до 1. Для тепличних огірків додайте 200 гр. пташиного посліду. Раз на тиждень підживлюйте насадження. На один кущ використовуйте 1000 мл. добрива.
- Під час цвітіння огірків розчиніть у відрі води чайну ложку суперфосфату, чайну ложку аміачної селітри та чайну ложку сульфату калію та підживіть їх. Або у відрі води розчиніть 40 гр. гумату натрію. Під час плодоношення у відрі води розчиніть 40 гр. нітроамофоски та підгодуйте огірки.
Позакоренева підгодівля:
- Циркон;
- Епін;
- Родючість;
- Ідеал;
- Велетень;
- Джерельце;
- Годувальник.
На 1 м2 використовують 5000 мл. добрива.
Маніпуляцію проводять у похмуру погоду.
Гарних врожаїв!