Підживлення фіалок засобом на основі дріжджів. Так пишно вони ще не квітнули

Сенполія — це найпопулярніша кімнатна квітка, яка цвіте, майже, цілий рік. Фіалки відносно прості у догляді, але потребують правильного та регулярного підживлення.

Найкращим добриво для фіалок є дріжджі. Вони містять багато азоту, який сприяє наростанню зеленої маси та рясному цвітінню, а також, робить рослину більш міцною й витривалою.

Пропонуємо дізнатися, як приготувати та застосовувати дріжджове підживлення для фіалок.

Спосіб приготування дріжджового підживлення для поливу фіалок.

Для приготування ефективного та поживного розчину потрібно змішати 1 ст. л. сухих дріжджів, 10 л. теплої води та 30 гр. цукру. Все ретельно перемішати та залишити на деякий час настоятися. Після чого, отриманий розчин потрібно розбавити в 5 разів відстояною водою та полити ним фіалки.

Якщо сенполій не багато й стільки добрива не потрібно, тоді можна зменшити кількість інгредієнтів. На 1 л. води знадобиться 1 гр. дріжджів й 1 ч. л. цукру.

Підживлювати фіалки дріжджовим розчином можна на протязі всього року: взимку 1 раз на місяць, а влітку – щотижня. Важливо, не «перегодувати» цим добривом фіалку, інакше квітів буде дуже мало, а листя, навпаки, занадто багато.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!