Підгодівля огірків на початку липня. Чим це краще зробити, щоб швидко росли та не хворіли

Запасу добрива, яке було закладено в грядку під огірки вистачає лиш на 14-21 день їх гарного плодоношення. Після, якщо нічого не робити, а лише поливати їх 1 раз на 7 днів, то навряд чи вони будуть рясно зав’язувати плоди.

Варто пам’ятати, що догляд за ними має бути комплексним, який враховує всі головні тонкощі цієї культури.

Правильний полив.

Огірки коли починають плодоносити весь час цвітуть, тому при поливі, який варто збільшити, потрібно слідкувати, щоб вода не потрапила на рослину. Поливайте її тільки під стебло. Однак, коли стоїть шалена спека, тоді можна обприскати огірки по листу.

На площу квадратного метра потрібно 10 л. теплої води, в яку додайте різне органічне добриво.

Слідкуйте, щоб вода не потрапляла на кореневу шийку рослини, бо вона повинна бути завжди сухою.

Добриво в липні.

Добриво потрібне рослинам, щоб продовжилося їх плодоношення, а ще для підвищення опору кущів огірків різним хворобам та шкідникам.

Однак, потрібно зважено й відповідально до цього поставитися. В цьому місяці рослина вже має добре сформований листовий апарат, тому їй азотне добриво вже не потрібне. В липні внесіть добриво з вмістом калію та фосфору. Це може бути нітрофоска в співвідношенні 1 ст. л. на 10 л. води.



Після приготуйте розчин коров’яку. Для цього розчиніть в 10 л. води 0,5 л. коров’яку та 1 ст. л. сульфату калію. Наступну таку ж підгодівлю проведіть на початку серпня, щоб знову надати рослині сили для продовження плодоношення.

Мульча.

Якщо огірки не були замульчовані раніше, то зробіть це в липні, щоб добре утримувалася волога в землі та менше росло бур’янів під кущами.

Також, при постійній волозі в мульчі, якщо це свіже сіно, почнуть розвиватися грибки сінної палички, яка надійно захистить рослину від зараження борошнистою росою.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!