Перелік вітамінів, яких потребує кожен організм, щоб був міцний імунітет та гарне самопочуття

Кожен організм потребує постійно вітамінів. Без них у людини може розвиватись слабкість, знижуватись імунітет, виникати різноманітні захворювання. Дізнайтесь, які вітаміни потрібні організму та з яких продуктів їх можна отримати.

Перелік вітамінів:

А – міститься у яйцях, маслі та печінці, тобто у продуктах тваринного походження. Вітамін А присутній у формі ретинолу. Також у капусті, шпинаті, гарбузі та моркві – рослинна їжа. Вітамін А присутній у формі каротиноїдів.

В6 – міститься у горіхах, скумбрії, сардинах, фундуку, зерні, червоному перці та волоських горіхах. Багато вітаміну В6 існує у сухофруктах та соках з фруктів.

В12 – міститься в молоці та молочних продуктах, морських продуктах, яйцях, м’ясі птиці та рибі.

С – міститься в овочах та фруктах. Найбільша кількість вітаміну є у соках з петрушки, чорної смородини, перцю та обліпихи. Багата на вітамін С картопля, капуста, шпинат, лимони та апельсини.D – міститься у лососі, оселедці та скумбрії. Також, можна знайти вітамін у печінці, жовтку та грибах.

Е – міститься в оливковій олії, зародках пшениці, фундуку, мигдалі, арахісі та ягодах.

К – міститься у броколі та шпинаті. Також, його можна знайти у молоці, молочних продуктах, зернових, яйцях та пісному м’ясі.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!