П’ять натуральних добрив для кімнатних рослин, які є на кожній кухні. І не потрібно нічого купляти

Кімнатним рослинам підгодівля потрібна не менше, ніж тім, що ростуть на дворі. Магазини пропонують безліч добрив, але можна скористатися й іншими, більш бюджетними засобами підгодівлі.

За допомогою кавової гущі.

Використовуйте лише мелену зварену каву, бо розчинна містить велику кількість кислоти. Гуща меленої кави містить в собі багато мінералів та мікроелементів — магній, калій, фосфор та азот. Розведіть гущу з водою та полийте сумішшю лунку при пересадці рослини.

За допомогою цукру.

Глюкоза корисна для кімнатних рослин. Вона допоможе квітам наростити нове листя та надасть їм більш інтенсивного кольору, а цвітіння буде довшим. Цукор, також, можна змішувати з іншими підгодівлями. Щоб зробити цукрове добриво, розведіть його з теплою водою, у пропорції 1 ст. л. цукру на 1 л. води. Поливайте квіти цією сумішшю один раз на місяць. Найкраще підійде ця підгодівля трояндам, кактусам, пальмам та фокусам.

За допомогою шкірки від апельсина або банану.

В бананах міститься велика кількість калію та інших корисних вітамінів. Використовуйте шкірку від бананів, що перезріли та мають темне забарвлення. Замочіть її в содовому розчині, щоб позбутися токсинів, а потім наріжте, висушіть та подрібніть до стану борошна. Апельсинову кірку можна настояти у воді, а потім полити рідиною рослини.

За допомогою дріжджів.

Сухі дріжджі розведіть у солодкій воді, а сирі — розіпніть, додайте цукор та залийте теплою водою. Перед використанням розбавте водою, щоб позбутися надмірної концентрації. Поливайте сумішшю квітучі рослини та ті, що хворіють чи страждають від шкідників.

За допомогою цибулиння.

Обирайте здорову цибулю, щоб кімнатні рослини не захворіли. Така підгодівля застосовується у вигляді настою. Але не використовуйте цей спосіб для кактусів та фокусів. А ось іншим рослинам така підгодівля сподобається. В ній міститься каротин та фітонциди, що допоможуть позбавитись від грибка. А вітаміни В1 та нікотинова кислота, стимулюють зріст й підтримують кореневу систему.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!