П’ять головних причин, чому кішка лягає спати поруч з господарем. Це не просто так

Кожен, хто має кішку, помічав, що вона любить спати поряд з господарем. Зазвичай це місце на подушці біля голови. На це є декілька причин, чому коти люблять спати поряд або на господарі. Існують різні прикмети щодо розташування кота під час сну.

Кішка лягає поряд з господарем в пошуках теплого місця. Також, коли можуть відчувати страх, тому лягають ближче до голови, бо там тепло та безпечно. Коти дуже багато сплять, через це вони шукають найзручніше місце. Якщо кішка постійно спить поряд з господарем, він показує свою любов. Якщо кіт вилазить ледь не на голову, це означає, що йому подобається запах шкіри або волосся господаря. Іноді коти йдуть спати в ноги. Таким чином вони намагаються позбавити людину від негативної енергетики. За прикметою, якщо кіт вклався на певну частину тіла, значить він лікує хворе місце.

Однак, якщо улюбленець буде постійно спати з господарем, це може призвести до ряду проблем. Коти весь час ходять по наповнювачу для лотка. В ньому накопичуються бактерії та яйця гельмінтів. Все це кіт може принести господарю в ліжко. Також, з котів сиплеться шерсть. Навіть не схильна до алергії людина може відчути свербіж та почати чхати.

Однак, не варто різко гнати кота від себе. Поступово привчіть його до власного місця відпочинку. Пограйтеся з улюбленцем перед сном та покладіть його спати на новому місці. Також, пухнастому можна дати щось смачненьке.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!