Основні причини неприємного запаху речей із пральної машини, та як цього позбутися

Пральна машина — це сучасна побутова техніка, яка допомагає швидко та якісно випрати забруднені речі. З часом, з машинки віє неприємний запах, який залишається на речах після прання. Пропонуємо розібратися, чому утворюється цей неприємний запах та як його усунути.

Основні причини неприємного запаху.

  1. Неправильна експлуатація пральної машини. Багато господинь нехтують вимогами, які вказані в інструкціях. В результаті, використовують неякісний пральний порошок, кондиціонер або інший пральний засіб. Неправильне дозування засобу призводить до утворення великої кількості піни, яка потрапляє та осідає у важкодоступних місцях пральної машини, утворюючи плісняву, що в майбутньому спричиняє неприємний запах.
  2. Часте прання при низьких температурах. Пральний засіб не може впоратися з бактеріями на одязі через низьку температуру води, тому від речей йде неприємний аромат.
  3. Засмічення зливного шлангу та каналізаційних труб. Через це виникає погана прохідність води в каналізацію. В результаті, виникає застій води всередині, що призводить до утворення цвілі та грибків.
  4. Пральна машина замість кошика для брудних речей. Якщо постійно зберігати брудні речі в машині та не вчасно виймати після прання, тоді з’явиться затхлий, неприємний аромат.

Як усунути неприємний запах в пральній машині.

Найбільш ефективний спосіб позбутися неприємних ароматів — це очищення пральної машини за допомогою сервісної функції «Очищення барабану». Цей режим необхідно використовувати 1-2 рази на місяць.

Усунути неприємний запах в домашніх умовах допоможе звичайна сода. Для цього необхідно 1/4 склянки соди перемішати з такою ж кількістю води, готовий розчин слід налити у відсік для прального порошку, а в сам барабан додати 2 повних склянки звичайного оцту.

З цією проблемою, також, впорається й лимонна кислота. Для цього потрібно запустити режим прання при високій температурі, попередньо додавши в барабан 100 грамів лимонної кислоти.

Також, можна додати 50 мл. відбілювача й запустити пральну машину. Після цього обрати додаткове полоскання.

Якщо все це не допомогло, тоді доведеться почистити зливний насос, попередньо відключивши пральну машину від електромережі.

Головне, після кожного прання потрібно залишати відчиненими дверцята та лоток пральної машини, щоб вони провітрювалися й висихали. Також, обов’язково слід витирати ущільнювач від зайвої вологи та регулярно мити лоток для пральних засобів.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!