Осіння посадка цибулі-сіянки восени. Головні секрети великого врожаю

Висаджувати під зиму можна не тільки озимий часник, але й цибулю. Досвідчені дачники знають, як правильно садити цибулю восени, щоб виростити із дрібних головок цибулі великі та мати врожай вже у червні місяці наступного року.

В Україні починають висаджувати озиму цибулю із середини жовтня до початку листопада. Рекомендується це робити за 30-35 днів до стійких холодів. Якщо цибулю посадити в теплі дні, то цибулини почнуть швидко проростати й взимку вони просто замерзнуть. А якщо посади занадто пізно, то цибулини не встигнуть сформувати міцне коріння до сильних морозів.

Пропонуємо дізнатися, як правильно садити озиму цибулю восени, щоб мати щедрий врожай у наступному році.

Осіння посадка озимої цибулі.

Для початку потрібно вибрати добре освітлену сонцем ділянку, удобрити її попелом та компостом. Важливо, робити це потрібно за кілька тижнів до посадки цибулі.

Садити цибулю краще після озимого часнику. Температура повітря повинна бути не вище +5 градусів Цельсію. Перед тим, як садити, цибулю потрібно перебрати, викинути гнилі, пошкоджені та занадто легкі цибулини. Для посадки найкраще підходять цибулини діаметром 1-3 см.

Цілі цибулини потрібно встромити в землю на глибину близько 5 см., відстань між якими має бути 5 см., а між рядами – 30 см.

 

 

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!