Categories: Сад та Город

Одне підживлення часнику цим добривом, допоможе виростити гарний врожай

Іноді часник навесні починає жовтіти. Це вказує на неправильний розвиток культури. Однак, ситуацію можна виправити.

Часник починає жовтіти через нестачу вологи, неродючий ґрунт, нічні заморозки або шкідливих комах. Іноді це може статися через неправильну підгодівлю або її нестачу.

Існують перевірені методи, що допоможуть виправити ситуацію, залежно від проблеми.

Шкідники.

На 8 літрів води додайте 50 мл спирту. Обприскуйте та поливайте ділянку ввечері при температурі не нижче 25 градусів тепла.

Або на 10 літрів води додайте 250 грамів солі та полийте ділянку з часником. Через 10 днів проведіть обробку проти шкідників.

Нестача добрив.

Перед підгодівлею розпушіть ґрунт, а потім приступайте до підживлення. На 10 літрів води додайте 40 крапель йоду. Таке підживлення є гарним стимулятором росту та надає захист від грибків.

Щоб часник не жовтів, проведіть два підживлення навесні. Перше підживлення проводиться, коли на поверхні землі почали з’являтися головки, друге — коли стебла досягли 4-6 мм. В цей період вносять азотні добрива.

Азот беруть з гною. Залийте його водою в співвідношенні 1:10. Замість гною підійде аміачна селітра або сечовина. Також, нерідко застосовують нітрофоску. На 10 літрів води додайте 20 грамів препарату. Також, вдалим варіантом буде настій попелу. На 10 літрів води додайте 1 склянку попелу та залиште настоюватися протягом 2 годин й проведіть підживлення часнику.