Новий та ефективний спосіб розмноження орхідеї. Швидко приживається та росте

Іноді, листя орхідеї жовтіє та опадає, залишаючи після себе лише коріння. Однак, не потрібно засмучуватися та одразу викидати квітку. Якщо вціліли деякі корінці, орхідею дуже просто можна повернути до життя. Процес відновлення займає 2 місяці. За цей період вона наростить нові корінці та листя.
Спочатку потрібно видалити старий матеріал та обрізати пошкоджене коріння. Потім промийте орхідею водою та поставте в сухе прохолодне місце на три доби. Полив в цей період не знадобиться.

Щоб коріння швидше оновлювалося, скористайтеся картоплею. В ній багато крохмалю та поживних речовин, які необхідні рослині.
Візьміть 10 гр. картоплі та 1 зуб. часнику, додайте води та подрібніть за допомогою кухонного комбайна. Часник захищає квітку від бактерій та грибка. Воду слід профільтрувати, а потім поставити коріння квітки й розчин на 1 годину.

Для відновлення орхідеї знадобиться контейнер. Його можна зробити з п’ятилітрової пластикової пляшки. Для цього обріжте її та зробіть дренажні отвори. Обріжте верх пляшки, щоб її можна було одягти на нижню частину, як кришку.
Покладіть на дно пляшки мох та поставте орхідею. Зволожте та накрийте рослину другою половиною пляшки, утворюючи парник. Обприскування проводиться 1 раз на 3 доби.
Через декілька днів можна буде побачити ефект, бо рослина почне оживати. А через 2 місяці з’являться молоді листки та корінці.

Щойно орхідея стане більш міцною, можна буде пересадити її в горщик з спеціальним субстратом.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!