Ніколи не садіть і не тримайте ці дерева біля свого будинку, щоб уникнути негараздів

Зазвичай, люди висаджують різні види дерев біля своєї оселі. Тому, пропонуємо дізнатися, які не можна висаджувати дерева біля свого будинку за народними прикметами.

Березу.

Насправді, це дерево самотніх та засмучених людей. Для жінок це дерево може призвести до гінекологічних захворювань та бездітності. А господарю оселі принесе коротке життя. Щоб береза стала сильним захисником будинку, варто її висадити за огорожею.

Вербу.

Здавна вербу вважали символом смерті та нещастя. За древніми повір’ями, не можна було садити вербу біля свого житла, бо господар цього дому може покинути цей світ вже в наступному році. Також, не садили вербу після родин, коли в домі з‘являлися новонароджені діти.

Тую.

Біля туї завжди відчувалася сумна та неспокійна аура. Це дерево завжди висаджували на кладовищі та порівнювали зі скорботою. Через це дерево, якщо росте біля оселі, відбуваються постійні сварки та неприємності.Осику.

Не можна людині знаходитися під осикою, бо вона може відчувати себе знесиленою, слабкою та апатичною. З цього дерева не будують дім та не топлять печі. Випадково зросле дерево біля будинку варто видалити разом з коренями та спалити.

Ялину.

Ялина здатна поглинати всю позитивну енергію людини та лишати членів родини життєвої сили. Мешканці оселі, біля якої зростає це дерево, можуть відчувати пригнічення та неспокій. А молодим дівчатам ялина може принести безпліддя та самотність.

Дуба.

Не можна висаджувати біля оселі дуб. Про це навіть попереджали наші предки, бо це споконвіку вважалося поганою прикметою, яка віщувала передчасну смерть господаря дому. Дуб може наділяти великою міццю та енергією таких же сильних й міцних людей, а хворих зі слабким здоров’ям буде ще більше знесилювати. В давнину люди вірили, що дуб володіє магічною силою, бо вважали, що в ньому мешкає душа колись померлої людини.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!