Ніколи не підіймайте ці речі, якщо знайшли їх на вулиці, щоб уникнути негараздів 

Пропонуємо ознайомитися зі списком предметів, які траплялося знайти та які не можна нести у свою оселю.

Гроші.

Всі види грошей легко вбирають негативну енергію інших людей, які могли тримати їх у руках. Знайдені будь-які кошти, можуть «підзарядити» людину надовго негативом. Такі речі відразу витратьте в магазині й не несіть додому.

Ключі.

Знайдені ключі не містять жодної магічної сили, бо їх дуже часто гублять, але носити в оселю непотріб не варто.

Дзеркала.

В давнину вважали дзеркала магічними предметами, біля них потрібно було поводитися правильно, щоб приміщення наповнювалося позитивною енергетикою. Чуже дзеркало порушує у людини енергетичне поле.

Гребінці.

Якщо в оселі стали пропадати гребінці, це свідчить про те, що їх поцупили недобрі люди для поганих справ. Не можна підбирати знайдені гребінці та нести їх в дім, щоб не підхопити небезпечну хворобу.Різальні предмети.

Знайдені різальні речі такі як ніж, ножиці, шпильки та голки — це дуже небезпечні предмети. Тому, варто обходити їх стороною.

Клубки ниток.

Знайдені нитки змотані в клубок не можна нести до оселі. Всі вони однаково небезпечні.

Натільні іконки чи хрести.

Вони є особистими сакральними речами, які можуть добре вбирати енергію певної людини, що їх носить. Підіймати подібні речі категорично не можна, щоб весь негатив не забрати на себе.

Ювелірні предмети.

Ювелірні прикраси, також, є небезпечними для всіх людей, бо вони здатні передати іншим поколінням свою енергетику. Не підіймайте їх та не несіть в дім.Годинник.

Він дуже чутливий до енергетики свого власника. В час смерті людини, також зупинялися його наручні чи настінні годинники.

Іграшки дитячі.

Дитячі іграшки, особливо ті, що зроблені вручну, можуть нести магічний ритуал. Зазвичай, знайдені іграшки, несуть порчу, наведену на дім, родину або саму людину. Тому, проходьте повз цих дитячих предметів.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!