Не всі люди дотримуються прикмет, коли щось беруть до рук, відкривають, встають з тієї чи іншої ноги та помішують цукор в чашці. Коли розмішуєте цукор, потрібно стежити за тим, в який бік це робите — за годинниковою стрілкою чи проти. Однак, за повір’ям, не можна цього робити проти годинникової стрілки. Кожен земний об’єкт має власний шлях. Наприклад, смерч та ураган йдуть в північній півкулі проти годинникової стрілки, антициклон – за годинниковою стрілкою, а в південній все відбувається навпаки.
Сходи в будинку зазвичай розміщені так, що люди підіймаються проти годинникової стрілки, а спускаються навпаки. В середньовічних замках сходи були розташовані іншим чином, щоб зручніше було вести бій.
В античні часи біг відбувався лише проти годинникової стрілки. Навіть зараз це правило діє для сучасних забігів, стрибків на іподромах та заїздах на автомобілях.
Помішуючи чай, мало хто звертає увагу, в який бік це робиться. Зазвичай кожен помішує за годинниковою стрілкою, але іноді буває навпаки.
Хресний хід зраз проходить ліворуч, хоча раніше було праворуч. Таким чином людина йде проти природи. В якихось моментах, усвідомлюючи це, а в якихось — ні.
За повір’ям, замішування тіста проти годинникової стрілки не дадуть атомним часткам правильно поєднатися, через що опара не підніметься. Тоді можна не чекати на смачні та пухкі булочки.
Вода – це магічний знак. Її використовують для обрядів, молитов та замовлянь. Тому, тут варто стежити за тим, в який бік помішувати воду. Під час замовляння води, її слід помішувати за годинниковою стрілкою, щоб вона наситилася цілющими властивостями. Якщо помішувати воду в інший бік, можна залучити негативну енергетику. Під час приготування цілющого відвару, обов’язково слідкуйте за правильним помішуванням, щоб залучити сили природи та зробити відвар корисним. Якщо помішувати його проти годинникової стрілки, можна приготувати отруту.