Ніколи не давайте ці предмети зі свого будинку, щоб не накликати біди

Кожен, хоч раз, позичав своєму сусіду сіль або гроші. Однак, є речі, які в жодному разі не можна позичати у сусідів або давати в борг.

Пропонуємо дізнатися, які речі забороняється давати в борг.

Сіль.

Сіль являється потужним енергетичним компонентом для магічних обрядів та обрядів ворожіння. Якщо позичити у когось сіль, можна забрати собі негаразди в коханні, фінансах або на роботі. Якщо все ж таки сіль дуже потрібна, тоді потім не повертайте борг та не просіть людину повернути сіль назад.

Столові прибори та посуд.

Все, чим людина користується на кухні, насичене енергетикою оселі та родини. Дати комусь в борг посуд означає віддати частину щастя. Саме тому не можна й залишати вдома пошкоджений посуд.

Одяг.

Тут те саме, що й з посудом. Одяг, який регулярно одягає людина, заряджений її енергетикою. Через це не можна позичати свій одяг іншим, особливо, якщо немає впевненості в намірах цієї людини. У випадку, коли це дійсно необхідно, краще попросити людину заплатити за цей одяг або заплатити самому, якщо у когось позичаєте. Це може бути всього пара монет.

Мітла.

Віник — це потужний очищуючий засіб, за допомогою якого люди позбавлялись не лише від сміття, а й від нечистих сил. Давши віник іншій людині, ваша оселя залишається без захисту та залучаєте невдачі.Хліб.

Хліб використовують в усіх обрядах. Зустрічають з ним молодят або гостей, проводять причастя в храмі, віддають бідним та знедоленим. Якщо в оселі немає хлібу — це означає, що скоро прийде голод. Саме тому його випікали з молитвами. Добровільно віддати хліб можна, але якщо це останній шматок — ні, бо закличете бідність в дім. Забороняється давати хліб, коли сонце вже сіло або передавати через поріг, інакше на вас можуть навести пристріт чи втратите сімейне щастя.

В який час не можна позичати гроші.

Позичити комусь гроші, якщо людина цього потребує можна, але слід дотримуватися при цьому певних правил.

Дні, коли не можна позичати комусь гроші:

  • В той день, коли хтось з близьких збирається в далеку дорогу.
  • В понеділок.
  • Коли Місяць убуває.
Також, не можна віддавати останні гроші, щоб не залучити матеріальні труднощі та негаразди. Однак, добре давати в борг гроші заможним людям, бо при його поверненні, вони діляться власним успіхом.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!