Не поспішайте виливати розсіл від огірків. 8 корисних способів його використання

До цього часу вже зроблені всі заготівлі та їх вже починають активно вживати в їжу. З під помідорів та огірків завжди залишається розсіл. Однак, не всі знають, що його можна використовувати, тому не виливайте.

Маринування цибулі для салатів.

Наріжте цибулю зручним способом. Розігрійте розсіл та залийте цибулю. Залиште до повного охолодження й відкиньте на сито. Цибуля позбудеться гіркоти, при цьому залишаючись соковитою, ніжною та хрумкою.

Швидкий маринований салат.

Гарячим маринадом залийте сирий буряк чи моркву. Попередньо наріжте овоч пластинками або соломкою. Після повного охолодження поставте в холодильник на 2-3 доби. Таким чином можна маринувати гострий перець до м’яса.

Маринад до м’яса.

М’ясо залийте розсолом та залиште на 30-60 хвилин — це зробить його ніжнішим.

Домашнє сало.

За допомогою гарячого розсолу готують домашнє сало. Головне не додавати надто багато солі та спецій, бо воно є в маринаді. Коли банка з салом охолоне, поставте її в холодильник на 24 години.

Тушкована капуста.

Щоб зробити тушковану капусту смачнішою, на початку приготування додайте 1 склянку розсолу в каструлю. Смак капусти ідеально поєднуються зі спеціями, що є в розсолі.

Замінник оцту.

Розсолом можна замінити оцет або лимонний сік в заправці до салатів. Можна додати до нього майонез та гірчицю або збийте з олією й вареними жовтками.

Додайте в борщ.

В борщ можна додати будь-який розсіл. В такому випадку буряк збереже колір, а страва буде дуже ароматною.

Розігріти вчорашні страви.

До вчорашньої пасти, плову або гречки додайте 2 ст. л. розсолу перед розігрівом — це зробить страву дуже ароматною.

Розсіл можна зберігати в замороженому вигляді.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!