Навіщо класти сіль під подушку, та яку саме користь вона приносить

Наші предки використовували сіль не лише в кулінарії, але й в якості оберегу. У них був звичай класти сіль під подушку, а солону воду під ліжко. Люди вірили, що сіль захищає їхню оселю та їх самих від злих духів, а також, покращує їх здоров’я.

Пропонуємо дізнатися, навіщо класти сіль під подушку та яка від цього користь.

Навіщо класти сіль під подушку?

Недарма, наші предки спали на подушках з сіллю, бо вони знали про корисні властивості солі. Під час сну, сіль очищує організм від негативної енергетики, думок та поглядів, які накопичувалися на протязі всього дня. Сіль чудово розслабляє та заспокоює нервову систему, що сприяє якісному й глибокому сну. Крім цього, сіль може виконувати й інші функції, наприклад, допомагає позбутися від депресії, втоми та стресу. А ще, промовивши перед сном спеціальну молитву, сіль допоможе покращити та зміцнити стосунки з коханою людиною.

Навіщо класти сіль під подушку дитини?

Раніше, сіль клали під подушку дитині, щоб захистити її від поганої енергетики, нічних жахів, злих поглядів та слів, а також, різних хвороб. Дитина, яка спить на подушці з сіллю, швидше засинає, має міцний та глибокий сон, що сприяє правильному розвитку мозку, підвищенню імунітету й покращенню емоційного стану.

Як та яку сіль покласти під подушку ?

Дотримуючись кількох простих правил, яких вимагає давній звичай, отримаєте від солі користь та міцне здоров’я.

Для обряду потрібно вибирати натуральну сіль, без ароматичних та інших добавок. Чудово підійде гірська або морська сіль, при цьому вона повинна бути обов’язково сухою, чистою, без кольору та стороннього запаху. Не можна, щоб сіль стояла поруч з іншими речовинами та продуктами, бо вона може увібрати в себе їх аромати.

Сіль необхідно насипати в хустинку або тканинний мішечок та міцно зав’язати, щоб інгредієнт не потрапив в очі чи на шкіру. Мішечок з сіллю потрібно покласти в куточок подушки, який знаходиться ближче всього до голови. Робити це потрібно безпосередньо перед сном, при цьому слід уникати контакту солі з металевими предметами.

Важливо, після кожного використання, сіль потрібно змінювати на нову. На наступну ніч залишати таку сіль на можна, бо вона ввібрала в себе весь негатив.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!