Настій із бананової шкірки, який змусить орхідею знову гарно та пишно квітнути

Ваші орхідеї перестали пишно й тривало цвісти, а листя стало зморщене та тьмяне — це ознака того, що рослинам не вистачає певного догляду. Наприклад, правильного поливу, додаткового освітлення, створення для них спеціального мікроклімату та періодичного підживлення. Негайно потрібно виправити ці недоліки, а головне підживити їх відповідним чином.

Для підживлення орхідей скористайтеся чудовим засобом на основі бананової шкірки. До її складу входить велика кількість корисних елементів, які після вживання бананів просто йде в сміття. Знані квітколюби завжди використовували шкірку, як добриво для своїх домашніх улюбленців.

На початку поставте орхідею на 20 хвилин у відстояну воду, щоб не пошкодити її кореневу систему запропонованими засобами.

Настій із бананової шкірки.

В ємність покладіть 3 бананові шкірки, налийте туди 3 л. питної води та залиште на 2 доби настоюватися. Після настій злийте, розбавте чистою водою у пропорції 1:1 та проведіть полив цим розчином фаленопсисів.

Банановий чай.

Візьміть 1 ч. л. порошку висушеної й подрібненої бананової шкірки, залийте 200 мл. киплячої води та охолодіть. Цим засобом підживіть кореневу систему своїх орхідей.

Сухий банановий порошок.

Спечіть в духовій шафі бананову шкірку, щоб стала хрусткою, після охолодіть її та потовчіть у дрібний порошок. На одну рослину використайте 1 ч. л. цього порошку.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!