Молоко буде залишатися свіжим набагато довше. Що потрібно додати до нього

Через часті відключення світла постає питання, як зберігати молоко без холодильника. В спеку ця проблема може бути більш серйозною. За допомогою деяких порад, можна збільшити термін зберігання молока, не завдаючи шкоди смаку та користі.

Терміни зберігання молока залежать від його виду. Домашнє молоко зберігається короткий час, оброблене — довше. Незбиране молоко може зберігатися без холодильника всього декілька годин. Пастеризоване втрачає невелику кількість корисних властивостей через термічну обробку. Термін його зберігання становить всього декілька днів без холодильника. Стерилізоване та ультрапастеризоване молоко обробляють при високих температурах, але термін придатності при цьому збільшується до кількох місяців.

Тому, найкраще купувати ультрапастеризоване молоко, яке може довше зберігатися без холодильника. Воно не таке корисне, але в ньому відсутні бактерії, через які молоко скисає. Однак, після відкриття упаковки, термін придатності знижується до кількох днів.

Теплова обробка та зберігання.

Теплова обробка допоможе продовжити термін зберігання молока. Для цього дайте йому закипіти та варіть 2 хвилини. Додайте на вибір 1 ст. л. цукру, дрібку солі, соди, лист хрону або м’яти. Ці продукти продовжують термін зберігання молока. Перелийте продукт в скляну банку та накрийте кришкою. Поставте в прохолодне та темне місце. Щоб збільшити термін зберігання молока, поставте банку з молоком в ємність з холодною водою або в пакет для льоду.

Якщо молоко все одно скисло, приготуйте з нього млинці або інші страви.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!