Молитва про захист під час воєнного стану та щоб скоріше настав мир нашій землі

Молитовне прохання про захист під час нашестя ворогів, актуальне у наш час, як ніколи. Молитовна, духовна підтримка потрібна зараз усім громадянам нашої країни. Особливо воїнам, захисникам і тим людям, які потерпають під постійними обстрілами. Тож, щоб підтримати, підняти дух, та світлу віру у найкраще закінчення цієї біди, наша редакція знайшла і публікує для вас, цю помічну молитву.

Щоб підготуватися до молитви, варто очистити свої думки від зла, образ, люті на ворога (хоч як би це не здавалося неможливо), запалити церковну свічку і звернутися до ікони Ісуса Христа з легким серцем і смиренням.

Молитва про захист під час воєнного стану і нашестя ворогів 

Господи Боже – ти сила, Ти – наш порятунок, Єдиний що твориш чудеса. Зверни погляд Свій милосердний, чоловіколюбний та щедрий на рабів Своїх, вислухай та помилуй нас: Бо наші вороги напали на нас, щоб знищити нас, знищити державність та святині наші. Молимо про допомогу Твою, Спасителю наш, визволи нас заради славного імені Твого, і нехай здійсняться слова сказані Мойсеєм: сміливими будьте, не здавайтеся і побачите порятунок Господній, бо Господь за нас переможе.

Спасителю наш небесний, Господи Боже всесильний не пом’яни беззаконня і неправди наші, не відвернися від нас, не гнівися, але в милості та щедротах Твоїх змилуйся на рабів Твоїх смиренних, що до милості Твоєї взивають. Прийди на допомогу нам і пошли нашому війську перемогу во ім’я Твоє. Зруйнуй наміри злі і неправедні тих, хто пішов на нас війною.

Молимо і благаємо Тебе, о Владико миру та спокою нашого, щоб зникли вороги наші, як зникає дим, чи як порох розсипається перед лицем вітру, так нехай розвіються усі їхні лихі задуми знищити нашу Українську державу. Втихомир Господи, тих хто противиться заповідям Твоїм. Поверни їм пам’ять заповіді Твоєї: Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться. І тим, хто заповіді цій противиться, пошли ангелів небесних, що вселять у їхні душі страх і згадку, про те, що і вони називають себе християнами.

Нехай над нами завжди буде воля Твоя, і якщо Провидіння Твоє буде таким, щоб воїнам нашим покласти у битві за Україну і Віру, душі свої, то пробач їм гріхи їхні, і в день Суду Твого праведного подаруй їм вінці нетління. Віримо і молимося Тобі, всемилостивий Господи, що Ти напоумиш, утихомириш, захистиш та приведеш усіх до миру та спокою.

Бо Ти є єдиний захист, перемога та порятунок для тих, хто сподівається на Тебе. Тобі славу посилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині, повсякчас і на віки віків.

 Амінь!  

 

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!