Спеціалісти радять тримати мобільний телефон подалі від людського тіла. Хоча, смартфони й проходять перевірку безпеки для здоров’я людини, але все одно, їх варто тримати якнайдалі. Найліпшим місцем зберігання, вважається сумка.
Тому, бажано уникати довготривалих бесід по телефону й постійного носіння його в кишені. Однак, це дуже погано впливає на репродуктивні органи, нервову систему, серце й головний мозок.
Людям, які мають кардіостимулятори, не можна довго тримати телефон біля тіла. Під час використання смартфона, необхідно тримати його на відстані не менше 15 см від кардіостимулятора, оскільки можуть створюватись електромагнітні перешкоди й прилад може це сприйняти як погану роботу серця, внісши в ритм корективи. Рекомендується прикладати телефон до вуха з протилежного боку відносно кардіостимулятора.
Телефон, знаходячись в кишені, відчуває високі навантаження, через це може навіть вибухнути. А ще, спеціалісти не радять допускати перегріву смартфона під час зарядки, бо це може призвести до його спалаху.
Також, не можна класти мобільний телефон під ковдру чи подушку, тобто спати поряд з ним. І наостанок, не варто надовго залишати телефон на панелі автомобіля, наприклад, в якості навігатора. Це також, може призвести до перегрівання й спалаху гаджета.