Лід ще довго не буде намерзати в морозильній камері. Поради досвідчених господинь

Навіть при регулярному чищенні, на внутрішніх стінках холодильника може накопичуватися лід. Це шкідливо для техніки, бо лід перешкоджає нормальному охолодженню, що призводить до підвищеного споживання електроенергії та псування продуктів. Щоб не витрачати дорогоцінний час на розморожування холодильника, потрібно дотримуватися певних порад, що допоможуть усунути лід за декілька хвилин.

Фен.

Скористайтеся феном. Спочатку розігрійте його до середньої температури та направте повітря на лід. Він розтане та стече вниз.

Скребок для льоду.

Також, можна скористатися скребком для льоду. Потрібно обережно пошкрябати лід, не пошкодивши внутрішній корпус техніки.

Гаряча вода.

Якщо товщина льоду не надто велика, можна використовувати рушник та гарячу воду. Змочіть рушник в гарячій воді та протріть стінки холодильника. Повторюйте процедуру до повного видалення льоду. Це підвищить температуру поверхні та лід швидко розтане.

Існує декілька причин, чому в холодильнику утворюється лід. Наприклад, двері холодильник закриваються нещільно. В такому випадку тепле повітря потрапляє всередину, перетворюючись на конденсат, а потім в лід. Також, причиною може стати часте відкривання дверцят холодильника. Таким чином холодне повітря виходить, а тепле — проникає всередину, що призводить до появи льоду.

Якщо постійно ставити в холодильник гарячу їжу, також, з’явиться лід. Пара почне осідати на стінках, перетворюючись на конденсат та утворюючи крижану плівку.

Щоб на стінках холодильника не утворювався лід, не варто ставити в нього гарячу їжу або відкривати його надто часто. Регулярно зливайте воду з ящиків для льоду.

При наявності функції розморожування, користуйтеся нею. При забезпеченні правильної вентиляції та регулярного чищення техніки, ризик утворення льоду знижується.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!