Ластівка звила гніздо на вашому подвір’ї. Головні прикмети, та що слід знати господарям

В Україні ластівки є символом щастя, сімейного затишку та добробуту. А ще кажуть у народі, що ластівка – це улюблена Богом пташка. Благословив її Господь за те, що коли розпинали Христа, ластівки крали цвяхи. Своїм щебетанням вона прославляє Бога, наче молитвою. Розорення гнізда ластівки вважається великим гріхом. Цим людина накликає біду на свій дім.

У поляків, чехів й словаків ластівка – пташка, яка приносить закоханим добрі вісточки.

За повір’ям, ці чорно-білі пташки ніколи не в’ють гнізда в поганих місцях, бо відчувають негативну енергетику власників або самого приміщення.

Прикмет та забобон, пов’язаних з ластівками існує дуже багато. Ластівчині гнізда мають різне значення, в залежності від того, де саме пташка звила гніздо.

Пропонуємо дізнатися, що означає, якщо ластівка звила гніздо біля, всередині та на будинку, а також, на балконі й в сараї.

Гніздо біля будинку.

Ластівка звила гніздо біля будинку, наприклад, у дворі – це дуже хороший знак. За прикметою, якщо закохана пара зустріне біля власного будинку ластівок, то найближчим часом в них буде весілля.

Якщо у вікно стукає ластівка — це означає, що незабаром прийде хороша звістка від людини, з якою давно не бачились. Почувши спів цих пташок біля будинку, за прикметою, потрібно вмити обличчя молоком, щоб позбутися від гріхів та покращити здоров’я.

Наші пращури, побачивши першу весняну ластівку, кидали неподалік будинку жменьку землі для будівництва гнізда. Так, залучали багатство в свій будинок.

Гніздо на будинку.

Під дахом ластівки в’ють гніздо лише на тих будинках, де проживають гарні, щирі та порядні люди. Ластівчине гніздо приносить подарунки, а ось які, це вже залежить від того, хто проживає в будинку.

Незаміжній дівчині ластівка принесе кохання та весілля. Якщо ластівка звила гніздо над вікном, де живуть молодята – це означає, що вони скоро стануть батьками. Сім’ям, у яких вже діти, ластівки обіцяють виконання бажань, про які вже мріяла вся родина.

Якщо ластівка звила гніздо на будинку, в якому живуть літні люди – значить в них буде безтурботна та щаслива старість.

За прикметою, ці пташки, звивши гніздо над вікном або під дахом, будуть оберігати оселю від пожеж, крадіїв та стихійного лиха.

В залежності від того, на якій стороні будинку пташки звили гніздо, можна передбачити погоду. Якщо ластівки гніздяться з північного боку будівлі – варто очікувати на спекотне літо, а якщо з південного – готуйтеся до холодного літа.

Гніздо всередині будівлі.

Інколи, ластівки можуть залетіти всередину будинку й змайструвати там гніздо – це однозначно добрий знак.

А ось, всередину квартири ці пернаті навряд чи зможуть потрапити, але можуть оселитися в під’їзді. Гніздо в під’їзді обіцяє власникам будинку чистоту, порядок, спокій та затишок. Вони оберігатимуть під’їзд від поганих людей та бандитів. У будь-якому випадку, гніздо ластівки говорити про сприятливу енергетику цього місця.

На балконі.

Існує вид ластівок, які пристосувалися до міського життя серед людей. Їх так й називають – міські ластівки. Ці пташки часто в’ють гнізда на балконах та лоджіях, бо звикли до людей та не бояться їх.

За прикметами, пернаті сусіди принесуть власникам квартир чудові новини, які можуть бути пов’язані з весіллям, бізнесом та змінами в особистому життям.

Гніздо в сараї та гаражі.

Деякі ластівки люблять вити гнізда в тихих та малолюдних місцях, наприклад в гаражі або сараї. Власникам цих господарських будівель, обов’язково, усміхнеться успіх.

Якщо ластівка оселилася в гаражі, то у власника все повинно бути добре, машина не потрапить в аварію, у неї не буде проблем з техоглядом, а коли прийде час, вона відмінно продасться з вигодою для власника.

Ластівка звила гніздо в сараї – це говорить про те, що припаси господарів будинку в найближчий рік не збідніє. Саме в сараях раніше, а в багатьох селах й сьогодні, зберігали запаси зерна, борошна, коренеплодів, в них під землею облаштовували підвали, де зберігали домашні заготовки. І, якщо ластівки звили гніздо в сараї, прикмета обіцяє, що всі ці запаси не вичерпаються мінімум до наступного літа.

Ластівка, що звила гніздо під дахом льоху, обіцяє достаток, фінансову незалежність та гарний врожай.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!