Кому в жодному разі не можна тримати кактус вдома, та чим це може зашкодити

А ви знали що про звичайний кактус існує безліч прикмет та забобонів? Здавалось би звичайна, колюча рослина може володіти двоїстою енергетикою, колючки приносять негатив, а середина – навпаки. Кактус може змінити атмосферу у будинку.

Від розміру голок залежить його енергетика. Чим вони більші, тим вона агресивніша. Ця квітка може сильно впливати на людей, які не рішучі та тихі за характером. Таким людям краще відмовитись від такого жителя у своїй домівці.

А ось лідерам по житті, ця квітка може принести успіх. Кімнатний кактус буде захищати оселю від поганої енергетики та буде її поглинати у себе. Квітка покращує розумову діяльність та концентрацію уваги.

Де тримати цю квітку?

Обирайте молоду рослину та не бійтесь вирощувати таку квітку вдома. Колючки у квітки повинні бути маленькими під час купівлі. Розмістіть квітку на підвіконні, кухні або біля комп’ютера. Не можна розміщати кактуси у спальнях, дитячих кімнатах або вітальнях. Кактус, що росте біля ліжка, буде викликати головний біль та порушуватиме ваш сон. Кактус не дає людині розслабитись.

Забобони про кактус.

Кактус є захисником людини від злих духів та потойбічних сил. Кактус буде захисником, якщо господар вірить у це та слідкує за рослиною. За квіткою потрібно турбуватись та любити.Іноді кактус не приймає свого господаря – у нього погіршується стан здоров’я. якщо виникають такі симптоми, краще позбутись цієї квітки. З голок кактуса роблять обереги, поміщаючи їх у маленьку баночку, а потім роблять кулон. Можна закопати голки перед будинком й вони будуть оберігати його.

Прикмети про кактус.

  • Не можна тримати вдома кактус незаміжнім дівчатам.
  • Якщо кактус розцвів – чекайте весілля або довгоочікувану вагітність.
  • Якщо кактус не цвіте, дім повністю просочений негативною енергетикою.
  • Приймайте у подарунок лише квітучий кактус.
  • Розмістивши кактус праворуч від себе за столом, прийде натхнення та сили у роботі.
  • Розмістивши кактус ліворуч від себе за столом, здоров’я погіршиться та заполонить негативна енергетика.
  • Розмістивши кактус по середині столу, почнете відволікатись та перестанете думати.Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!