Режим швидкого прання, зазвичай, використовують, коли потрібно випрати не дуже брудні речі або освіжити їх.
Деякі господині не люблять, коли речі перуться занадто довго, тоді вони вдаються до хитрощів. Попередньо замочують брудний одяг на 15-20 хвилин, натираючи господарським милом, після цього відправляють одяг до пральної машини й перуть на швидкому режимі прання.
Оскільки, не всі речі можна прати в режимі швидкого прання. Тому, пропонуємо дізнатися, що саме не варто прати в такому режимі.
Швидке прання заощаджує електроенергію, час та гроші. Проте, існують деякі нюанси, про які варто знати, щоб зробити прання ще більш економним.
Через те, що температура води при режимі швидкого прання складає 30-40 градусів, не завжди можна відібрати застарілі або сильні плями. Такий режим підходить тільки для одягу, який часто доводиться змінювати: блузи, футболки, білизна, сарафани, тощо.
Рушники та постільну білизну прати на цьому режимі не можна, за короткий час неможливо випрати їх від жирних, застарілих плям, тим паче, що такі речі слід прати при високих температурах, не нижче 40 градусів. Також, не підходить цей режим для прання делікатних речей та тих, які повинні пратися руками.
Якщо повністю заповнити барабан брудними речами й прати їх на швидкому режимі, тоді прання буде не ефективним, бо порошок не встигне розчинитися й виполоскатися. Як результат, на речах залишаться розводи й рештки засобу.