Павуки живуть, як в приміщенні так й на присадибній ділянці. Вони являються звичними мешканцями живої природи. На землі їх живе дуже велика кількість й різновидів. Павуки зустрічаються на садових ділянках та в оселях людей, для яких вони є безпечними. Їдять вони інших комах таких як: мухи, мошки та комарі. Однак, потрапляючи на очі починають нас дратувати.
Павуки в приміщені.
Павуків в приміщенні існує три види: довгоніжки, сінокосці, бродяги. Потрапляють в приміщення ці комахи через віконну кватирку, щілину або з горища. Люблять оселятися в пильному, темному та вологому місці.
Ті приміщення де постійно прибирається ці комахи не живуть. А от підсобки, спорожнілі комірчини, сарайчики та садки вони полюбляють найбільше.
Для садових рослин сусідство павуків є бажаним, бо вони для них являються найкращими помічниками, виловлюючи й харчуючись різноманітними комахами, гусінню, листовійками, попелицями, клопами та багатьма іншими шкідниками городів.
Вид павуків, що живуть тільки на землі мають назву – тарантул, які виходять на полювання тільки вночі, а вдень сплять у своїх нірках. Якщо зненацька зачепити його, він стрибає на висоту в 10 см. й може вкусити. Місця укусів тарантулів дуже болючі та можуть викликати гарячку. Бажано з ними по можливості не контактувати.
Позбавляємося павуків.
- Регулярно та ретельно прибирайте приміщення.
- Павуки не люблять запаху фарби та клеїв, тому проведіть невеликий ремонт в приміщенні.
- Відлякує їх запах цитрусових фруктів. Для цього візьміть апельсинові чи лимонні шкірки та розкладіть їх в приміщенні й вони зникнуть.
- Наповніть пульверизатор розчином води й кілька крапель м’ятної олії та обробіть ним місця проживання павуків. Намастіть ватний спонжик цією олією або візьміть олію евкаліпту чи чайного дерева та натріть в кімнаті всі плінтуси.
- Повісьте на вікна москітні сітки.
- Щоб знищити тарантулів, скористайтеся для цього спеціальними хімічними препаратами.