Голуб прилетів на підвіконня: головні прикмети, та на що звернути увагу господарям

Голуб — це вісник новин. Раніше вони передавали повідомлення в Середньовіччі. Існує багато прикмет, пов’язаних з голубом, який залетів у вікно. Якщо нещодавно в сім’ї хтось помер, то візит голуба може означати, що душа знайшла спокій та хоче передати вітання рідним. Також, значення такого візиту можна визначити по реакції дитини. Зверніть увагу на забарвлення птаха та її стан. Якщо голуб неспокійний, він просто може ховатися від хижака, хворий, також, може шукати укриття. Однак, якщо в будинок прилетів здоровий голуб, зверніть увагу на його колір.

Білий.

Хороша прикмета. Якщо білий голуб залетів та кружляє по кімнаті – до швидкого весілля, примирення з коханою людиною або до зустрічі з другою половинкою. Якщо білих птахів декілька – до щасливих подій. Голуб зачепив крилом – до покращення матеріального становища. Впустив пір’їнку – потрібно зберегти її та носити з собою в якості талісману.

Коричневий чи рудий.

Такий птах є передвісником гарних новин. Це може бути швидка вагітність або народження дитини. Якщо голуб сів на плече – до приходу гостей, на голову – до успіху в фінансових справах.  Коричневий або рудий птах – це завжди до гарних подій та приємних новин.

Сірий або чорний.

Птахів такого забарвлення найбільше. Якщо такий голуб залетить в кімнату, готуйтеся до важких часів. Уникайте зайвих витрат та не відвідуйте сумнівних закладів, не починайте небезпечних проєктів. Сірий або чорний голуб постукав у вікно – до важкої хвороби. Якщо такий птах залетів в будинок, потрібно розібратися з проблемами, що накопичилися. Задів крилом – варто відпочити та набратися сил, щоб не наробити помилок.

Поведінка голуба.

Кожен птах має різну поведінку та спосіб появи. Залетів крізь двері – до подій, які відбудуться в дорозі. Вони можуть бути як гарними, так й поганими. Все залежить від забарвлення.

Якщо пернатий друг залетів на роботу, теж зверніть увагу на колір його оперення. Білий – до службового роману, темний – до робочих проблем та штрафів, коричневий або рудий  — до корисної інформації. Якщо він залетів крізь двері – чекайте на перевірку або інспекцію.

Птах залетів на балкон – до несподіваних змін. Якщо птах потрапив в оселю через вентиляцію чи димар – до сумної події. Якщо птах застряг – до хвороби. Потрібно допомогти йому, щоб людина одужала. Якщо цього не зробити, може статися лихо.

Голуб залетів в салон машини – будьте більш пильними на дорозі. Якщо в машині сидіть незаміжня дівчина, тоді голуб є передвісником знайомства з майбутнім чоловіком. Іноді після свого візиту голуб може залишити послід. За прикметою, це принесе достаток в дім. Голуб залетів крізь кухонне вікно – до щасливого сімейного життя.

Якщо візит птаха має погане тлумачення, це можна виправити, взяти хліб та нагодувати ним птахів біля храму. Можна погодувати голуба, що залетів, крихтами, щоб нейтралізувати погану прикмету. За прикметою, варто насипати сіль на те місце, де встиг посидіти голуб.

Однак, ніколи не лишайте пернатого друга в біді. Краще допоможіть йому вибратися на волю.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!