Головні секрети зберігання цибулі. Буде лежати всю зиму та не буде гнити

Цибулю використовують в приготуванні багатьох страв. Однак, варто знати, як правильно зберігати овоч, щоб він залишався свіжим та корисним.

Влітку продукти швидко псуються, але навіть тоді не можна зберігати цибулю в холодильнику. Таким чином вона стане м’якою або сирою. Краще покласти овоч в темне, прохолодне та сухе місце, яке добре провітрюється.

Хтось зберігає цибулю в кухонних шафах. Однак, краще не тримати їх поряд з плитою та духовкою, бо це призводить до перепадів температур й підвищеної вологості.

Ідеальне місце для зберігання цибулі — це гараж або підвал без прямого потрапляння сонячних променів, щоб не виникла цвіль.

Не зберігайте цибулю в поліетиленових пакетах та пластиковій сітці, інакше вона зіпсується. В пакеті затримується волога, через що може з’явитися цвіль. Краще знайдіть кошик або паперовий пакет, де буде циркулювати повітря. Таким чином цибуля та часник будуть зберігатися протягом 3-6 місяців.

Також, для зберігання підійде стара пара колгот. Покладіть цибулину в одну частину та зав’яжіть вузол зверху. Продовжуйте до повного заповнення. Потім наповніть другу частину колгот, підвісьте та зберігайте.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!